Kamilah

Kamilah – Představení

Kdy a kde jste se poprvé aktivně seznámila s orentálním tancem?

Orientálním tancem se zabývám od roku 2005, kdy jsem začínala tančit v pravidelných kurzech pod vedením Jiřinky Dolejšové, tehdy ještě v Centru orientálního tance v Plzni.
Orientální tanečnice Kamilah

Jaké jsou Vaše zkušenosti s výukou orientálního tance?

V letech 2009 – 2011 jsem vyučovala v pravidelných kurzech orientálního tance ve volnočasovém klubu pro ženy Freya-wellness a v Layan – taneční škole Jany Tipplové v Plzni. Od roku 2010 pořádám společně s tanečnicí Krea plzeňský festival ORIENT DREAM a od roku 2012 působím coby lektorka samostatně.

Jaké kurzy a u koho jste absolvovala?

V roce 2007 jsem absolvovala lektorský kurz v Oriental Dance Academy Mily el Kral v Brně.
I nadále se průběžně vzdělávám na seminářích předních českých, egyptských a jiných zahraničních lektorů, za účelem zdokonalení se, poznání nových stylů nebo osvojení si tance s různými předměty.

Lektoři z CZ – Eglal, Katka Krejčová, Karolína Idrisová, Mona, Sahar, Shereen
Lektoři ze zahraničí – Aisa Lafour (NL), Ashraf Hassan (EG), Bahara (AT), Boženka (USA), Drissia Nejma (FR), Fériel Rodriguez (FR), Jillina (USA), Lubna Emmam (EG), Maral (DE), Mercedes Nieto (HU), Mohamed Hassan (EG/DE), Mohamed Shahin (EG/USA), Momo Kadous (EG), Osama Emmam (EG), Osama Farag (EG/CZ), Randa Kamel (EG), Raqia Hassan (EG), Sarah Shahine (IT), Suraiya (PL), Virginia Mendez (USA) a další.

 

Kontaktujte nás!

Momentálně není žádný operátor online. Můžete však zanechat vzkaz a my Vás co nejdříve kontaktujeme.

Dobrý den, co pro Vás mohu udělat?

Zde můžete položit svůj dotaz.